P.S.CH. - Průmyslová spotřební chemie s.r.o.

PLASTOVÁ VÝROBA

Plastová výroba :

Zakázková výroba z polypropylénu - nádrže, jímky , domovní čističky, odlučovače tuku, plastové rošty . Specializací naší společnosti jsou vodoměrné šachty a nádrže pro vodárenské společnosti a obchodníky v tomto oboru.

Plastové výrobky jsou vyráběny z polypropylenových konstrukčních desek nebo ze stěnových prvků, které jsou  vyráběny technologií vstřikováním do formy v mnoha rozměrech nebo desky vytlačované, homogenní, tzv. polypropylen kopolymer. Výhodou výroby z modifikací polypropylenu je příznivá cena, dlouhá životnost, dobré tepelné izolační vlastnosti, variabilita v rozměru a síle materiálu (3,5,8,10,15,20,25,80 mm), v barvě (šedé, bílá, černá, modrá, zelená nebo s UV stabilizátorem), uplatnění v agresivním prostředí a zdravotní nezávadnost pro styk s pitnou vodou a potravinami.

Výrobky: vyvážející jímky , septiky , domovní čistírny 5-100EO , nádrže na kapalné i sypké látky, recyklační, sběrné nádrže, odlučovače tuku, vodoměrné, výtahové a montážní šachty, topné a větrací kanály, záchytné vany, květinové truhlíky, schránky na nářadí, krycí desky, plastové rošty , studniční skruže, hygienické a tepelně izol. obklady interiéru užitkových vozů a mnoho dalších výrobků dle Vašich požadavků.

Přijímáme zakázky na výrobu vodojemů a šachet pro vodárenské podniky ! Nyní zvýhodněné ceny !